Porady dla kobiet Kupno First Pistolet

Categories Premia

Porady dla kobiet Kupno First Pistolet

Jest więcej do zakupu pistolet dla kobiety niż tylko lekki i mały. Choć rok temu, konwencjonalną mądrość pistoletów dla kobiet było to, że broń powinna być rewolwer lub słaby http://www.oszustwo.net/ i mały, dzisiejsi producenci handgun oferują różnorodne półautomatycznej broni idealne dla kobiet. Można je znaleźć w sklepach pistoletem w Newton, IL, lub sklepu z bronią w pobliżu.

Niezawodność

Priorytetem przy zakupie broń powinna być niezawodność. Twój pistolet musi pożaru i precyzyjnie, czy twoje życie jest w bezpośrednim niebezpieczeństwie. Tak naprawdę nie jest to dobry sposób, aby uzyskać uchwyt na niezawodność broni w sklepie pistoletu, ale skoro masz pomysł na broń, która Cię interesuje, popytaj. Przyjaciół, rodziny lub znajomych, może być w stanie zaoferować osobiste opinie. http://www.oszustwo.net/zaklady-sportowe/ Również zapytać broni palnej instruktorów. prawdopodobne Mają doświadczenie z różnych marek i modeli pistoletów. Można również znaleźć opinie broni Internecie. Sprawdzić trendów w opinii, zamiast jednego przeglądu. Jeżeli kilka recenzenci ostrzegają, że pistolet niewypały regularnie, to chyba prawda. Nie zapomnij sprawdzić opinie z zaufanych źródeł, które specjalizują się w przemyśle broni. Rozważmy periodyki jak pistolet Digest i Modern Shooter Magazine.

Twój pistolet powinien działać, gdy jest nowa, jak i po tysiące rund dotarty przez nią. Musisz przeczytać opinie od ludzi, którzy byli opalanych potencjalnych broń kilka razy, aby zrozumieć, czy półautomatyczną bierzesz pod uwagę będzie strzelać do strzału 6.000 jak to miało miejsce na początku.

Oprócz podstawowej niezawodności, będziemy chcieli, aby zapytać o funkcjach bezpieczeństwa pistoletu, aby być wykorzystane do samoobrony. Jeśli masz zamiar być kabury broń, będziemy chcieli pistolet z wewnętrznymi środki bezpieczeństwa, aby zapobiec niezamierzonym zrzutów.

Rozmiar ma znaczenie

Rozmiar ma znaczenie w więcej niż jeden sposób na zakup gun. Po pierwsze, chcesz pistolet, który pasuje wygodnie rękę. Musisz mieć pewność, że można łatwo i bezpiecznie korzystać z bezpieczeństwa, decocker, uwalnianie Magazine oraz innych cech broni.

Wielkość lub siły, z odrzutu jest również krytyczne. Siła odrzutu jest często związana z kaliber broni jest. Mniejsze kalibry jak .22s, zwykle mają mniejszy odrzut. Jednak mały kaliber broni może nie wystarczyć, aby zatrzymać atakującego. Eksperci sugerują, że pistolet, który będzie Oszustwo używany do samoobrony powinien strzelać .380s na minimalnym poziomie. Dobrym testem jest określenie najwyższego kalibru, że kupujący może strzelać dokładnie.

Jazda testowa

Jeśli rozważasz zakup pistolet dla samoobrony, zatrzymują się na strzelnicy i wynająć różne marki tego samego modelu pistoletu bierzesz pod uwagę. Godzinę na strzelnicy daje dobry pomysł, który działa marka i model lub kaliber i rodzaj pistoletu dla Ciebie najlepszy.

Postawić na swoim

Jak zacząć polowanie na prawej pistolet, jesteś prawdopodobnie bombardowani zaleceń sprzedawców, przyjaciół i rodziny podobne. wszyscy mają większe doświadczenie i wiedzę http://www.oszustwo.net/expekt/ pistolet niż ty, ale to nie znaczy, że wiedzą, które bronią działa najlepiej dla swoich potrzeb. Czy własne niezależne badania i zaufać wyroku kiedy już umieścić w wysiłku.

Akcesoria

W końcu, jeśli jest to broń zamierzasz regularnie prowadzi, będziemy chcieli, aby upewnić się, że istnieją kabury, czasopisma i inne akcesoria dostępne dla handgun broni kupujesz. Być może trzeba kupić części do naprawy.

Cokolwiek wybierzesz pistolet, broń powinna trwać od kilku lat i przez tysiące rund. Rozpocznij wyszukiwanie w sklepie z bronią w Newton, IL , lub sklepu z bronią w pobliżu.

No Comments

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *